Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Nela 78799  33 let 06.11.2016 10:46
[Michael Kocáb] Chceme, abyste posoudili každou ze zkoumaných osobností, byť o ní máte jen povšechné informace stačí Váš obecný pocit. Pak laskavě vyberte ze seznamu 15 osobností tři, kterým byste v úřadě prezidenta republiky dali přednost. A nakonec nám doporučte osobnost, o které se zatím nemluví, která není příliš známá mimo Vaše město či kraj, ale byla by vhodným prezidentským kandidátem.

Máme dnes 10 tisíc signatářů. Je velice důležité, abychom odpovědi na ..
TO JE příklad nemocných a neschopných lidí a český člověk hlavou myslící ,by se jich měl obloukem vychnout

Vajra 77775  52 let 05.11.2016 19:59
[Bára Basiková] Paní Basiková, v roce 2013 jste byla rozhodnutá emigrovat, bude-li zvolen za prezidenta Miloš Zeman.. Nějak jsem tu Vaši emigraci nezaregistroval..
Jestli nemáte peníze na lístek na vlak, napište zde číslo Vašeho účtu a já Vám je pošlu.. Opravdu pošlu, držím slovo, nekecám jednou tak a podruhé onak.. A pošlu Vám dalších 100.00,- Kč pro Váš začátek v DE.. Ať jste konečně šťastná..

Martin 90204  38 let 05.11.2016 19:07
[Iva Huttnerová] mila pani ivo,jste pohledna dama ktera rada maluje obrazky.a take hraje v serialu ordynace,mam na vas dotaz,kdybyste dostala nabytku na hru, v divadle hrat pro deti o stredoveku kdy zily kralove a kralovny jak zily a skoncily prijala byste tuto nabytku.vy byste hrala kralovnu kterou kral odsoudil k trestu smrti,a vas by cekala poprava.nabytka k poprave mecem nebo sekerou,kterou moznost byste zvolyla vy,tato hra by byla brana jako skolni predmet dejepis pro zaky ze skol.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 18:24
[Kateřina Janečková] mila katerino janeckova,jste po certech pekna mlada divka.kdyz sem cetl komentare nekterych muzu,tak bych je byt vami ignoroval.sami maji problem se svim iq,me se liby vase kresni jmeno,ukryva se vnem jmeno postavy ze stredoveku ktera pracovala na hradech i zamcich.tato postava zila v 17 stoleti kdy zily kralove,doufam ze nato prijdete o ktere postave mluvim. odpovet si rad predctu zde,kdyz to uhadnete tak si muzem o teto postave si popovidat.a na dalku si muzem sehrat scenku v tere budete hrat vy a ja tu postavu kterou mate uhadnout.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 17:35
[Jolana Voldánová] mila pani jolanko,musim vam rict ze jste moc podobna jedne me kamaradce.take ma tak krasne jmeno jako mate vy,jolanka

Martin 90204  38 let 05.11.2016 17:28
[Petra Janů] mila petro janu,nebo mam rict jano petru.moc pekne spivate,ale nejvic me se liby vase vlasove promeny.sledoval sem spoustu poradu, kde ste vystupovala. tak sem vzdy obdivova uces ktery ste mela udelany od kadernice,moc vam to slusi i dnes

Martin 90204  38 let 05.11.2016 17:06
[Lucie Borhyová] mila lucinko,vtelevyzi vam to moc slusi.nejvic na vas obdivuji vase krasne vlasy,kdyz vam je vzdy krasne upravi pred vysilanim.i ja rad bych chtel skusit vas pekne ucesat, kdy byste mela zajem se nechat ucesat od nekoho jineho nes od tech co vas cesaji, tak zde prosim napiste svoji adresu a ja vam rad napisu kdy a kde se sejdem.vas ctitel martin z libereckeho kraje

Martin 90204  38 let 05.11.2016 16:34
[Iva Kubelková] mila ivo,jste moc pekna zena i maminka vasich deti.jste moc krasna modelka,ale musim rict ze vam to nejvic slusi v reklame na spodni pradlo. take bych takove spodni pradelko koupil sve divce,kdyz sem ho vydel na vas tak sem si predstavyl svou divku vtom samem.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 16:06
[Tereza Kostková] tereza kostkova je moc pekna zena.pekne uvadi s markem ebenem porad stardance,jen me mrzi ze jako prvni vypadla miluska bittnerova,mela nakroceno na celkove vitestvi,byla moc dobra v tanci tak musela skoncit.tato soutez je sice pekna,ale take je plna podvodu pri konecnem scitani hlasu divaku.divaci zbytecne posilaji smsky,proc protoze 1 smska stoji divaka 30 korun.stoho 3 koruny jdou operatorovy t-mobail nebo o2 a zbytek 27 korun si rozdeli poradatele teto souteze.bylo by pekne rikat divakum pravdu nez jim lhat,proto bych mel nabytku na spestreni tohoto poradu.pote co vyhlasi ktery par skoncil tak by mely prinest rekvyzity,a to popravci spalek sekeru a kos.par ktery skonci tak bude muset sve partnerce polozit hlavu na spalek a jenom jako ji hlavu setnout,zato ze se spatne ucila tancit tance.meli by to prozit i ty pary ktere uz skoncily

Miroslav 37521 05.11.2016 15:23
[Radim Jančura] Tak doufám, že když jsem to napsal slovy, tak to tam vydrží..Doopravdy se jedná o čtyři tisíce korun navíc se Student Agency, než koupě letenek přímo s místním dopravcem Atlas Global!

Miroslav 37521 05.11.2016 15:16
[Radim Jančura] Znovu jsem napsal o čtyři tisíce korun a jedna nula opět zmizela, doopravdy podivné a někdo se tu s snaží o manipulaci s daty..

Miroslav 37521 05.11.2016 15:14
[Radim Jančura] Bohužel došlo k manipulaci s daty na teto stránce a letenky se Student Agency na lety z Istanbulu do Antalya a zpět byly dražší o 400 Kč!! A to se stejným dopravcem.

Milan 89151  75 let 05.11.2016 11:00
[Marek Eben] Pane Ebene, vysvětlete, prosím (nejlépe při Star Dance veřejně), jak se poměřují body od poroty s počtem sms od diváků, aby se určilo konečné pořadí v kole. Je mi jasné, že jde o business víc než o spoluúčast diváků, ale ničí to soutěžní aspekt show.
Sleduji všechny ročníky, ale toto mi asi uniklo. Díky.

Jitka 89031  49 let 03.11.2016 23:13
[Lucie Bílá] Ahoj, neměla by jste to tak přehánět s bohem
Dobrý večer, už dlouho obdivuji Váš hlas i osobnost. Mám jen jedinou připomínku - není potřeba to přehánět s bohem. A volat faráři uprostřed noci asi taky není úplně normální. Vím, že jste pod enormním tlakem, ale není nutné o tom informovat společnost. To je Vaše soukromí. Přeji hodně štěstí a zdraví a ať nás obdarováváte Vašimi písněmi ještě dlouho, ale prosím, nemodlete se do televize, je to děs.

Radek 37140 03.11.2016 19:04
[Radim Jančura] Koupě letenek se Student Agency je zaplatit jen nemalé peníze za letenky navíc a v případě problémů vám vůbec s ničím nepomohou. Kupujte letenky od dopravců napřímo, ušetříte peníze!!

Vlastimil 37140 03.11.2016 19:00
[Radim Jančura] Bohužel nejhorší firma na prodej letenek, jakou jsme kdy poznali. Kupujte letenky na přímo a ne se Student Agency! Jen si přirazí pár tisícikorun k letence a v případě jakýchkoliv problémů dávají ruce pryč a vůbec vám nepomohou!!

Miroslav 37140 03.11.2016 18:41
[Radim Jančura] Dobrý den,
velmi si vás vážím, za to jak jste posunul kvalitu cestování po celé ČR a myslím si, že takový posun ke kvalitě za dobré peníze nikdo v naší společnosti nedokázal a pomohl jste český národ dostat do čistých vlaků ve vysoké kvalitě a neskutečně jste zlepšil kulturu cestování.
Bohužel jsem ale velmi zklamaný s koupí letenek s vaší společností. Koupili jsme si letenky se spol. TA na Seychely. Na tyto letenky jsme s přítelem šetřili dlouho a moc jsme se na let i pobyt s TA těšili. Na vašich stránkách jsem se dočetl o akčních letech z Istanbulu na Mahe Island a koupili jsme je. Volal jsem na vaši linku a zjišťoval návazný let do Istanbulu a koupil ho raději o den dříve, abychom neměli s návazností letu žádný problém a toto nám bylo potvrzeno na vaší lince, že doba na přestup je dosti dlouhá. Jaký byl šok, když jste mi napsali, že TA mění jak dobu příletu do Istanbulu o hodinu z důvodu změny času a let na Seychely nám posunuli z Istanbulu dokonce o den a my jsme zjistili, že z přestupu v Istanbulu v délce 6 hodin zbylo jen 50 minut a takový přestup není možné zvládnout. Obrátili jsme se na paní Sehnalovou a chtěli jsme posunout z Prahy odlet dříve o jedno letadlo, abychom přestup v Istanbulu zvládli. Toto bylo okamžitě se spol. TA zamítnuto, pro nás naprosto nepochopitelně. Volných míst bylo hodně. Nabídli kompenzaci na let Istanbul-Seychely, bohužel toto jsme nemohli akceptovat, jelikož máme zaplacený pobyt na Seychelách a nejde stornovat. Navíc by nám propadli letenky do Istanbulu. Hledali jsme další řešení a paní Sehnalová nám řekla, že dělají maximum a chtějí posunout odlet na Seychely o den. Já jako amatér jsem si okamžitě přes prohlížeč zjistil, že další let je až za 3 dny a je neskutečné, že se paní Sehnalová na další odlet nepodívala a ztratili jsme další den..Nakonec jsme se domluvili na jediném možném řešení se kterým spol. TA souhlasila s posunutím odletu z Istanbulu na Seychely o 3 dny, dříve let není a požádal jsem paní Sehnalovou o akční lety z Istanbulu do Antalya, kde počkáme na odlet do Mahé za akční cenu a poslali nám nabídku cca o 400 dražší než jsme si koupili lety sami a paní Sehnalová tvrdila, že si nic neúčtují navíc!! Chtělo by si to přečíst všechny e-maily mezi námi a posoudit situaci, ale jsem naprosto zklamán a šokován s přístupem SA a řešení ze strany SA. Místo toho, aby paní Sehnalová jednala o levných letech do Antalya, tak jste nás chtěli natáhnout o další 400Kč navíc a my jsme koupili zpáteční lety za zlomek vaší nabízené ceny. Využívali jsme se Student Agency vaše služby s láskou a nyní jsme zjistili, že letenky dražší o spoustu peněz absolutně není potřeba kupovat s vámi, neboť v případě problémů se změnami letů nedokážete vůbec působit na leteckou společnost tak, aby uznala chyby a zákazníkovi vyšla vstříc. Podpora ze strany letenek Student Agency je naprosto žalostná a pro nás naprosto flustrující. Koupili jsme si v dobré víře lety a ty byly bez kompenzace všechny změněny a bez náhrady. Přišli jsme o spous... (zkráceno)<|i>

Jitka 21312  50 let 03.11.2016 14:22
[Ondřej Sokol] Dobrý den pane Ondřeji, chtěla bych pochválit pořad MOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS. Je to velmi povedené a zábavné. A samozřejmě se nám všem líbíte i Vy osobně. ALE: hodně nám vadí, že tento pořad, na který se dívají nejen dospělí, což je patrné i z dopisů od dětí, které čtete na začátku pořadu, je protkaný tolika reklamami, které pořad prodlouží o půl hodiny minimálně. Možná je to horší. Pořad končí v 11.00 hod.!! Vím, že Vy osobně za to nemůžete, ale to televizi NOVA nevadí, že i dospělý člověk, a to raději nemluvím o dětech školou povinných, který ráno vstává v 5.00 hod. do práce, se chce včas dostat na kutě? A pokud si zvolí tu variantu, že se na kutě dostane zavčas, přijde o třetinu pořadu jako já a má rodina. Ptám se PROČ?? Proč jste tedy tento pořad přesouvali ze soboty na neděli? Ze soboty na neděli se člověk vyspí. NEBO: PROČ pořad začíná AŽ ve 20.20 hod.?? Proč tedy nezačnete vysílat ZPRÁVY už v 7.00 hod.?? NEBO PROČ je tam tolik reklam, na které se stejně nedíváme, naopak nám velmi velmi znepříjemňují tolik potřebný klid, který si večer u televize, myslím, všichni zasloužíme. Myslíte si, že v tomto uspěchaném světě nám všem prospívá několikrát přerušovaný pořad?? Když odejdu od televize, přijdu pozdě a část pořadu opět nevidím!! Když zůstanu u televize, musím minimálně sáhnout na ovladač a ihned, jak naskočí reklama, přepnout, protože bych nejen ohluchla, a již jsem vytržena z děje, začnu vnímat na jiném programu jiný pořad a opět při přepnutí zpět přijdu o část zábavného pořadu, protože si vzpomenu samozřejmě pozdě. A moje hlava už neví čí je. Byla bych moc ráda, a nejsem sama, kdyby si toto přečetl pan ředitel televize NOVA a zamyslel se na tím, co píši. Děkuji.

PMallina 12412  37 let 02.11.2016 05:41
[Veronika Žilková] Milá Veroniko- jste má oblibenkyně . Velice jsem Vás postrádal v šou Jana Krause a dile S panem Bradou - emigrantem. Dále mi bylo velice líto , že jsem Vás nevidel účinkovat na Staromest. nám. v komedii Vexlák a jeho věrné ovečky a jejich pravda a láska. Jistě byste tohle , jako výborná komediální herečka obohatila. Doufám , že Vám učast nezakázal zlý agent Bureš jehož píseň ted musíte zpávat jako manželka komika a herce ministra Strop nic kého. Velice se na Vás těším a doufám, že Vás uvidím v dalších seriálech.
- Oheldně výroku o uprchlících a pudu - lidé co Vám nerozumí, nechápou , že migranti jsou milí laskaví lidé , který s námi chtějí v dobrém vycházet.

JosefŘihák 79161 02.11.2016 03:02
[Michael Kocáb] Nebudu ti vykat nezasloužíš si to ubožáku! Proamerický srabe. Fuj.

Alena 85171  64 let 01.11.2016 18:21
[Michael Kocáb] "pane" Kocábe, vy se opravdu nestydíte? Vy zkrachovalá existence ve všech směrech nás budete neustále otravovat? Prezident byl (na rozdíl od vás samozvanců) zvolen demokraticky a zase bude. Což chápu - vás rozpaluje do běla. Lidi vám to už spočítali, a vy ne a ne to pochopit!!

TomášFuk 79994 01.11.2016 16:47
[Michael Kocáb] TREND - všeobecný investiční fond, a. s. WIKI
Závěr článku:
Zakladatelé fondu Michael Kocáb a Martin Kratochvíl deklarovali přesvědčení, že akcionáři "jejich" fondu budou po uplynulých 20 letech čekání konečně odškodněni. Vyjádření zakladatelů fondu TREND by mělo smysl, pokud by došlo také k navrácení částky 198.365.00,- Kč, za kterou byla v roce 1995 správcovská společnost fondu (IS Trend, dnes v likvidaci ) postoupena na úkor majetku akcionářů fondu Trend společnosti Královehradecká brokerská (KHB).
Pane Kocábe, kde berete odvahu ještě vystupovat na veřejnosti?
Vy máte právo kázat morálku?

Jana 85341  36 let 01.11.2016 16:14
[Michael Kocáb] Pokud si dobře pamatuji, tak jste po odchodu sovětských vojsk hlásali,že na naše území již nevstoupí žádný cizí voják. A dnes se nám tady producírují Amíci, občas se nám zde "někde zapomenou" a to je v pořádku.Vědomě provokují Rusko. Uvědomujete si, že jste dávno NIKDO? Co si to dovolujete mluvit za nás a urážet našeho presidenta zvoleného v řádných volbách. Vlastně čemu se divíme. V arabských státech byli presidenti také zvoleni a protože nechtěli poslouchat, tak museli být odstraněni. Velmi se nabízí myšlenka, kdo osnuje tyhle rejdy u nás. Je demokracie, tak když se vám zde nelíbí, odstěhujte se a nám občanům přestaňte vnucovat "tu vaši pseudodemkracii".Děkujeme odejděte.My nemáme zájem o Majdan u nás.

Drda 17610  64 let 01.11.2016 15:51
[Michael Kocáb] Kocabe TY KRYPLE ZAHŇDLY, FAĚOUNE z Majdanu, radeji dobytku UPALUJ poctivě PRACOVAT ty vožralo sjety, jako většina slušnyc OBČANU, ty PARAZITE. Za Havlioda to se ti libilo prachy ti nahral a VOŽRALI jste se valeli ve škarpě!
Kuva to Lejla ty zmetku IMPOTENTNI plešoune, HNUSNY ta uměla s tebou zatočit Teď do ni Lejluje a Leje do ni ARAB, kryple!

Honza 89182  44 let 01.11.2016 15:33
[Michael Kocáb] Pane Kocáb, budtě té lásky, a dejte už mi pokoj. Pokud chcete prezidenta žalovat, tak to ud a 279;lejte a nelez ta s tím do novin. Já jsem ho volil a líbí se mi co dělá. Všetrný útoky na něj už mě unavují a z hnusu jí.

Jarka 21361  59 let 01.11.2016 14:58
[Michael Kocáb] Pane Kocábe, vezměte toho svého parťáka (tím myslím pana Kalvodu) a běžte tam, kde budete snad ještě užiteční. Pan Václav Havel vás už nemůže podržet, tak jak to dělal dříve. Myslím, že zrovna vy dva byste se s těmi výkřiky měli
držet hodně zpátky.

Klaudie 78139  50 let 01.11.2016 14:53
[Michael Kocáb] Kocába vůbec nemusím,Všichni takoví sluničkáři jsou samá ženská, volná láska a alkohol. Žádná rodina a to je prosím syn faráře. Fuj, styďte se pane Kocáb

VáclavHavel 89645  80 let 01.11.2016 14:02
[Michael Kocáb] Kocábe již nechlastej a nehul, nebo se dočista zblázníš.

Karel 77588  50 let 01.11.2016 13:30
[Michael Kocáb] PŘÍMÝ PŘENOS: Zvažte stíhání prezidenta, žádá Kroměřížská výzva.
Myslím že by se pan Kocáb nechat vyšetřit u psychiatra. Kde si vůbec zosobuje takovéto názory? Myslí si snad že ON představuje názor českého národa?
Kdysi jsem jeho písničky poslouchal - no teď už ani ty písničky neposlouchám.

Lenka 17622  1 let 31.10.2016 20:44
[Daniel Hůlka] Daniel Hůlka ,
jeho vystoupení sledují od začátku do konce ,š t ě e s t í že je, to by byl reprezentativní pan PREZIDENT .. , kéž by se to stalo!!

Karel 62093  38 let 31.10.2016 19:58
[Daniel Hůlka] Dobrý den pane Hůlko, pro příští rok bych navrhoval, aby se zákonem rozlišilo "státní vyznamenání" a řekněme "medaile prezidenta republiky". Tímto způsobem by došlo k jasnému rozeznání oceněných osobností a nedocházelo by k pomluvám na všech stranách. Vy jste samozřejmě dle mého názoru laureátem té druhé ceny. Jsem přesvědčen, že pro státní vyznamenání nestačí jen pěkný hlas jak zde píšou někteří s omezeným myšlením.

Zuzana 88833  38 let 31.10.2016 18:46
[Daniel Hůlka] Dobrý večer pane Hůlka, nejprve přijměte gratulaci k vyznamenání, které jste dostal z rukou pana presidenta. Moc Vám to přeju!! Nevím proč to někomu tolik vadí, máte nádherný hlas a charizma a to vám asi je záviděno. Lucie Bílá byla také oceněna a to nikomu tolik nevadilo. Divné! Já Vám přeju všechno dobré hodně zdravíčka Vám i panu presidentu Zemanovi. Já ho volila také.

Ilona 21317  63 let 31.10.2016 18:44
[Daniel Hůlka] Milý Dane, vážím si vás nejen pro váš nádherný nezaměnitelný hlas, ale hlavně za to, že jste zůstal obyčejným slušným člověkem. Znovu jsem si potvrdila, že zůstat v dnešní době slušným člověkem je nadmíru těžké, i když by to mělo být to základní.
A proto si vás i pana prezidenta vážím a přeji oběma všechno dobré.

Jana 17812  61 let 31.10.2016 18:42
[Daniel Hůlka] Dane, jsem Vaší dlouholetou fanynkou(20let), vždy jsem si myslela,že jste
výborný zpěvák a správný charakterní chlap.Tak chci tedy věřit i tomu,že
to co nyní děláte, je správné. Stále Vám fandím a přeji Vám jen vše dobré.

Vlastimil 95194  69 let 31.10.2016 17:05
[Dan Bárta] Pane Bárto, pusťte si, prosím projev prezidenta z 28.10. To je PROJEV PREZIDENTA REPUBLIKY! Ano, nechválí EU, ale společenství nezávislých, suverénních, národních států: kdopak zlikvidoval a likviduje naši suverenitu? Připomíná tradici křesťanství a křesťanských hodnot, spojující evropské národy, a je vlastní i českému národu: kdo nám propaguje LGBT? Kdo nás nabádá přijímat hodnoty muslimské.
Co za lidi může vypustit z úst slova co padla v pořadu o němž je řeč?
Pane Bárto, vím, čas je drahý,tak nečekám odpověď, jen bych rád věděl: četl jse to? Nepodařilo se mi najít Vaši mejlovou adresu, vkládám vám dopis sem.
Vlastimil. (rád poslouchám i Spirituálkvintet)

Martin 90204  38 let 31.10.2016 16:54
[Hanka Křížková] hanka je moc mila zena.rad bych se sni sesel,a pozadal o autogram.pote bych ji pozval na sklenku vyna,hanka ma moc pekny usmev a take uces.moc rad bych ji ucesal jeji krasne vlasky k jake kolyv prilezitosti,hanka si to moc zaslouzi,aby byla vzdy krasne upravena na jakykoliv vecirek.

Vlastimil 95194  69 let 31.10.2016 16:47
[Dan Bárta] Pane Bárto,
pro Váš zájem o přírodu, pro Vaše zanícení do studia vážek dovedené k profesionální dokonalosti si Vás nemohu než velmi vážit. Rád si pouštím Vaše písničky, samozřejmě jsem neslyšel všechny, ale podle těch co jsem slyšel Vás mám za člověka, do šířky přemýšlivého a to i proto, že jste něco procestoval a kromě makroobjektivem vnímal okolní dění. Toto vše mne přinutilo Vám napsat o lítosti, která mne naplnila, když jsem Vás viděl ve společností lidí v Krausově TV pořadu, sehnaných k veřejnému znectění prezidenta republiky. České Republiky, nebo spíš toho, co z ní zbylo po působení předchozích prezidentů.
Je to přesvědčení, všeobecný přehled, osobní poznání nebo zkušenost osob, které říkaly slova jako mohli jsme mít na hradě knížete, nebo gubernie Čínygubernátor, republiku si ukrást nedáme monstrem na hradě, mentál nedá metál, měli jsmedva opravdové dobré prezidenty
Váš příspěvek nebyl ani hrubý, ani se nedotkl cti jména či funkce pana Zemana, ale Váš pohled: A ono to vypadáProtože podle všeho i ti, kteří mu jeho předvolební sliby uvěřili, se od něj začínají pomalu odvracet nemusí korespondovat s pohledem té většiny, která dala hlas ve volbách, kde nerozhodovali politici na šňůrkách, ale lidé každý za sebe. A právě tuto většinu pojmenovávají např. vidláky lidé, které nejspíš reprezentovala sešlost v TV pořadu.
Já se k této většině hlásím, přestože jsou výroky pana Miloše Zemana, které mi vadí, ale nehodnotím je, protože o předmětu vím momentálně rozhodně míň než on, je mi spíš líto, že to řekl. Často jsem se později dověděl, že výrok, jakkoliv peprný seděl!
Pane Bárto, zkusím Vás parafrázovat: A ono to kousek dál od Prahy vypadá-tak já nevím
mohli jsme mít na hradě knížete copak by asi pro lidi a hospodářství ČR udělal prezident kníže? Měl by vůbec čas po práci na svých restituovaných majetcích?
gubernie Čínygubernátor povídá se i o 17. spolkové zemi Německa, nebo o protektorátu s protektorem v Praze z jiné vzdálené země, nepošle vidláky humanitárně umravnit protektor třeba své drony? Možná bude stačit zrušit zákon o přímé volbě prezidenta.
republiku si ukrást nedáme monstrem na hradě řekla tohle (zástupkyně herecké obce? ) a nedá se to vnímat jako urážka? Ale podíváme-li se kolem sebe, moc toho k ukradení nezbylo.
měli jsmedva opravdové dobré prezidenty ano, dva výjimečné: Masaryk-výjimečně morální vytvořil nám republiku; Havel morálka: humanitárně republiku rozbombardoval
Váš čas je naplněný a spousta věcí, které z Vašeho místa na světě, není hned vidět. Ale nechce se mi věřit, že něco Vám občas nenechá v mysli otazník. Nemusíte zůstávat náhledů Vašich přátel. Najděte si chvilku na porozhlédnutí jinde, a vůbec nemusíte mezi vidláky. Jsou i scestovalí novináři, spisovatelé, vysokoškolští pedagogové, kteří nepopisují svět a dění v něm jako třeba korektní TV.
Pane Bárto, pusťte si, prosím projev prezidenta z 28.10. To je PROJEV PREZIDENTA REPUBLIKY! Ano, nechválí EU, ale společenství nezávislých, suverénních, národních států: kdop... (zkráceno)<|i>

Hana 19425  41 let 31.10.2016 16:44
[Daniel Hůlka] Dane držte se,taky jsem na straně Zemana, volila jsem ho, ale bohužel pro přešlapy s velkým P - Mynář a Forejt, si nadělá moc problémů a k nové volbě ztrácí důvěru. Je mi to líto a měl by si to hošan uvědomit.

Bláža 78181 31.10.2016 16:38
[Daniel Hůlka] Pane Danieli,moc bychom vám chtěli popřát k vyznamenání od pana prezidenta Miloše Zemana.Jsme rádi,že jste další,který si ho váží.

MARTA 21386  68 let 31.10.2016 16:23
[Daniel Hůlka] Danieli,chtěla bych vám moc poděkovat,jak úžasně jste se zastál našého milého prezidenta,proti kterému hnusné nicky ,vedou tak špinavou kampaň! někteří jsou dokonce tak ubozí,že se schovávají za anonym!

Marie 18854 31.10.2016 16:13
[Daniel Hůlka] Blahopřeji panu Hůlkovi ke státnímu vyznamenání. Četla jsem dnešní den jeho vyjádření k této záležitosti. Je to čestný a charakterní člověk. Velmi si ho vážím. Jako umělce ho mám ráda.

Martin 19569 31.10.2016 15:06
[Martin Rous] kň, nž, stl = kůň, nůž, stůl

Péťa 19569  5 let 31.10.2016 15:03
[Zuzana Roithová] cudzí jazyk v každej šklke
Kde domov mj, kde mj domov (Kde domov můj?

Jan 21330  36 let 30.10.2016 20:23
[Míša Maurerová] Míšo,si hodna a mila, nejkrásnější žena na svete,..miluji tě a 128525; (počítám hvězdy na obloze a ta nejkrásnější mi chybí..) chtěl bych te někdy vidět) a 128514;

Toncar 88104  79 let 30.10.2016 18:40
[Marek Eben] Pane Ebene moc si Vás vážím a vždycky čekáme na další pořad Stárdence,ale myslím ,to se stalo vloni a letos asi příští rok uš rok už tento pořad nemusíte opakovat.

Libi 78539 29.10.2016 23:12
[Marek Eben] Vážený a milý pane Marku Ebene. Já Vám to prostě musím napsat. Moc a moc jsem se na Vás každou sobotu těšila Jde totiž taneční soutěž Stardance a Vy ji s úžasnou paní Terezkou Kostkovou skvěle moderujete. Ale teď už se asi na Vás dívat nebudu. A víte proč? Protože vypadla super žena Olinka Šípková. Byla ozdobou a zároveň favoritkou soutěže. Všichni další účinkující zůstali jako opaření. Bodejť by ne! Nesahají Olince ani na paty! Tak to je ,vážený a milý pane, Marku. To jsme my Češi, když někdo umí a je dobrý, šikovný, kvalitní člověk, tak ho zrovna potrestáme tím, že ho "vyhodíme." Smutný příběh. Znala jsem Olinky Šípkové tatínka. Kdysi dávno jsme byli na základní škole jeho první třída v Josefské ulici na Malé Straně, kde nás učil. Byl to báječný člověk, měli jsme ho rádi a byli jako holky do "Vráti" zamilované. Po 30ti letech jsem udělala třídní sraz a pan učitel, již jako velmi vážený pan docent na FTVS přišel. Byl stejný jako před lety. Skromný, chytrý a milý. A taková je i Olinka. Měli by z ní rodiče radost. Vyřiďte ji prosím ode mne mnoho pozdravů. Ať je pořád tak výborná. Pro mě navždy zůstane ve Stardance jedničkou s hvězdičkou podtrženou! A bohužel ve Stardance pravda nezvítězí a to je smutný příběh. Ale i tak držte se. Vaše divačka Libi

Anonym 17861 29.10.2016 22:11
[Marek Eben] Opět se to potvrdilo, úspěch s u nás neodpouští..

Vendy 89732  39 let 29.10.2016 21:39
[Michael Kocáb] Pana Kocába si vážím!! A přeji si, kdybych se sním někdy mohla setkat. Byla by to pocta.

Irena 18541  58 let 29.10.2016 19:54
[Bára Štěpánová] Vážená paní Štěpánová, nezbývá mi nic jiného, než napsat tady,jiný kontakt jsem nenašla. Nevím, jak Vás rodiče vychovávali, ale dle mého názoru nic moc. Jsem trošku starší než Vy, ale úctu k prezidentu republiky ve mně určitě rodiče vychovali. Chováte se a hlavně vyjadřujete se jako primitivní člověk. Prosím hrajte si v seriálu Růžová zahrada, tam máte roli ušitou na tělo, navíc stejně nemáte a nepleťte se do politiky. Dělejte co umíte , a to v uvozovkách. Vaše chování a vyjadřování je hnusné, nelidské a hlavně si uvědomte, kam patříte. Jste opravdu trapná,panu prezidentovi nesaháte ani po kotníky. Jen když Vás někdo uslyší promluvit, přesně ví, co jste zač.

Svaťka 78555  58 let 29.10.2016 17:42
[Aneta Langerová] Anetka je nádherná čistá bytost, která ví, co chce a umí to zpěvem překrásně vyjádřit. Zasluhuje si jedině úctu a obdiv :-).

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71910

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti