Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Sepp 85185  45 let 14.11.2011 13:13
[Vladimír Hron] Škoda, pro mnohé nexistuje pokud není v TV .
Pro ty co jsou internetově schopní by realizovatelná byla HRON SHOW TV . Také mluvené slovo má své místo , Kaiser-Lábus(Tlučhořovi)oslovují jen úzkou část publika .

Iva 93233 14.11.2011 12:34
[Petr Nečas] Káťo, děkuji za kompliment. I mě tvé příspěvky vždy potěší a přesto, že se neznáme osobně je mi ve tvé psané společnosti dobře. Mám z Tebe dobrý pocit, a na své pocity vždy dám (zatím se mi to skoro vždycky vyplatilo). Prostě jsme na stejné frekvenci a víme, že platí, co "vysíláme", také přitahujeme. To je stará vesta :-).

Káťa 95599 14.11.2011 11:15
[Petr Nečas] Milá děvčata, jsem moc ráda, že už jsme tady všechny tři. Jedna za všechny, všechny za jednu. (Parafráze na Tři mušketýry - oni byli sice čtyři, ale my máme i naši světoběžnici Vanesu).
Mílo, Vám držím všechny palečky, aby se na Vás na ÚP konečně usmálo štěstí. Co mne dokáže vždycky spolehlivě roz.zlobit jsou ty mravoučné řeči třeba na Novinkách, že každý, kdo chce, práci si najde. Iva a já jsme obě tak jaksi na volné noze, stačí stisknout pár kláves, jsme na internetu, přečteme, napíšeme, vrátíme se k práci, ale sociální cítění nám rozhodně nechybí, viď Ivo, a soucítíme s každým, kdo je čestný a poctivý člověk a dostal se ne vlastním přičiněním do problémů.
Tedy, Mílo, 6 vnoučat, to musí být štěbetání a repetění, když se to u Vás všechno sejde. My máme vnouče jedno a to umí nadělat rozruchu, darmo mluvit. Jo a to ro. jsem taky dlouho nemohla pochopit. Mílo, my žijeme prostě v úplně jiných dimenzích.
Ivo, já taky jako Ty se naučila žít s tím, co nám osud dovolil a co nám přinesl. A musím Ti říci, že si moc vážím Tvého přátelství, protože Tvoje příspěvky mi už často přinesly uklidnění a smír, když jsem se někdy rozčilovala (ne nad zdejšími duševními mrzáčky, ty si nepřipouštím ani k patě), ale nad tou nespravedlností, která světem vládne. Dík, Ivo, že jsi.

Iva 93233 14.11.2011 10:47
[Petr Nečas] Ahoj Káťo,dobrý den, paní Mílo, obě Vás srdečně zdravím a přeji úspěšný týden. Vypadá to, že sluníčko nás ještě potěší i když teploty už tak příjemné asi nebudou :-). Ale to nevadí, na každém čase (nečase) se dá najít něco příjemného, tedy krom jednoho (Nečase). . . :-) ).
Milá Káťo, ty příspěvky, které by nás snad měli odradit od psaní, ty beru jako zpestření a pobavení dne. Je to hold "osud" a nezbývá než ho přijmout. On člověk vůbec musí svůj osud přijmout. Můžeme žít sebelíp, ale vždycky nám do života přijde něco, s čím nepočítáme. V tu chvíli máme samozřejmě dojem, že to je strašně nespravedlivé, jenže si musíme uvědomit, že z hlediska své momentální ohraničené fyzické existence smysl všech událostí pochopit nemůžeme. . . .
Proto člověk události života musí brát tak, jak přicházejí. Je důležité umět brát to dobrý, ale i to špatný, a život prožívat naplno.
Určitě jsou věci, které do určité míry řídit a korigovat můžeme, ale jsou i věci, které člověka zaskočí, a pak jen koukáme jak "zaja". . . :-)

Míla 46616 14.11.2011 10:02
[Petr Nečas] Dobrý den Káťo. Tak jsem si přečetla "svůj večerní blábol" a sama nad sebou jsem se usmála, nevěda co bylo myšleno tím ro. Až jsem si přečetla příspěvek od B, teprve mi sepnulo. Holt musím na sobě zamakat a více sledovat dění na této stránce. Myslím, že si na ty ubožáky zvyknu a určitě se i pobavím. Teď vyrážím na ÚP, protože patřím mezi šťastlivce, kteří se v tomto blázinci neumí pohybovat a už rok marně sháním práci. Když nám teď tak moudře zvyšují hranici odchodu do důchodu, tak musím ještě 4 roky pracovat. Ale ve všem zlém hledej to dobré. Mám čas na vnoučata (je jich 6)a užívám si jich. Zatím mi bydlení pod mostem nehrozí, note bok také zatím nemusím prodávat, tak si budu užívat dopisování s lidmi, kteří za to stojí. Mějte Káťo pěkný den.

Káťa 95599 14.11.2011 08:35
[Petr Nečas] Promiňte, děvčata, samozřejmě jsem myslela paní Mílu, o Tobě, Ivo, nepochybuji. Omlouvám se, to v zápalu psaní.

Káťa 95599 14.11.2011 08:33
[Petr Nečas] Ahoj milá Ivo. Zatím, co ses věnovala přes neděli starostem tetičky, stalo se tady na diskuzích, ledacos, takže Ti možná budu muset něco vysvětlit. Já sice píšu téměř výhradně jenom sem, ale sleduji i jiné diskuze. Na stránku Ivety Bartošové psávala paní Boženka z Ústí n.L. a psala moc hezky. Loučila se se všemi, odcházela do nemocnice a těšila se, co si všechno, až se vrátí, přečte. Pak nás zaskočila smutná zpráva od rodiny, že paní Boženka při operaci zemřela. Všechny nás to šokovalo, zapálily jsme za ni večer svíčku. Ale při té smutné příležitosti, jsem se sblížila s paní Mílou, jejíž příspěvky, se mi vždy moc líbily a začaly si psát i sem. To byla voda na mlýn nepříčetným zuřivcům, kteří v ní spatřili slabý bod našeho přátelství a spustili sprostou spršku pro ně tak typické špíny. Já doufám, že paní Iva nám zachová svou přízeň a bude tu chamraď přehlížet jako my a ráda si s námi popovídá. Měj se, milá Ivo moc hezky, budu se těšit, až nám povíš, co malá Martinka a vůbec, co se tam u Vás v Praze děje. To víš, my Moravanky jsme poněkud "procul negoti.is", čili vzdálené hlavního proudu událostí.

Káťa 95599 14.11.2011 08:24
[Petr Nečas] Ahoj děvčata, přeji Vám úspěšný nástup do nového týdne a v něm jen to nejlepší.
Pro Mílu: Můj oblíbený Jan Werich řekl kdysi něco na tento způsob: " V boji proti zlobě a hlouposti se nikdy nedá vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme polevit, aby se zlo příliš nerozšířilo." A já dodávám: Důležité je nenechat se vyprovokovat. Kdysi jsem se pokoušela s hlupáky polemizovat, ale jeden velice moudrý pán mi sem napsal: "Kateřinko, vždy si uvědom, že my nestojíme nad nimi, ale úplně někde jinde." Tato slova se mi vryla do paměti.
Jinak, milá Mílo doufám, že svatomartinská husička byla dobrá, nabrala jste energi i do dalšího týdne a já se budu těšit, že si opět napíšeme. A nebojte se fingovaných podpisů. Co je skutečně náš příspěvek, to pozná i naprostý laik. Mějte se moc hezky.

B 17810 14.11.2011 08:03
[Petr Nečas] JO JO chátro! Baby vás uš nepotřebují a ani ty vaše šidítka , jste na vymřetí , bude se klonovát . Ovce Doly už taky nepotřebovála blbého berana .

Anna 85218  20 let 13.11.2011 22:00
[Ondřej Sokol] Miluju Vás. Ach jo :)

Míla 88243 13.11.2011 21:28
[Petr Nečas] Beru kamaráda ro.a jdu si také lehnout. Dobrou.

Míla 46417 13.11.2011 19:50
[Petr Nečas] Paní Káťo. Z nejhoršího jsem venku. Byl to momentální vztek a bezmocnost. a máte pravdu, že takovým zamindrákovaným šaškům slušný člověk nemá ustupovat. je to jako s cigánama. Neustálým ustupováním a omlouváním jejich chování jsou dnes oni na koni a slušný člověk aby se bál po setmění vytáhnout paty z domu. Takže v pohodě. Jen mě dostalo jaké sprosťárny je někdo schopen veřejně napsat. Asi zbytečně věřím, že se to někdy zlepší. Takže si toho nebudu všímat, že mým jménem někdo píše kraviny. Můj styl psaní znáte. Já Vám také přeji pěkný večer a jdu si již v klidu vypít čaj na žaludek. Ta husa byla tak dobrá, že jsem se jí neskutečně nacpala a teď trpím. Dobře mi tak.

Káťa 95599 13.11.2011 19:26
[Petr Nečas] A na závěr: paní Mílo, mrzí mne moc, že si něco ze zběsilého štěkotu primitivů něco děláte. Já vím, pro jemnější povahy to není, Vanesa dala jednoznačně přednost mailům, ale to je něco jiného, my se známe osobně. Hlavně paní Mílo, nikdy neuvádějte nikdy při takovýchto diskuzích nic, co by Vás mohlo nějak identifikovat. A opravdu, jestli dosáhnete toho, že jako já a Iva si nejen z primitivů nebudete nic dělat a naopak je někdy i dráždit, jako my, máte vyhráno. Bohužel, sem může psát i i ten nejšpinavější póvl.
Přeji Vám hezký večer a budu se těšit, jestli nezatrpknete. Ta chamraď za to skutečně nestojí.

Káťa 95599 13.11.2011 19:19
[Petr Nečas] Pokračování.
Kdysi jsem si myslela, že s komunistickými idejemi je konec. Teď se skoro ostýchám špitnout, že jsem vždy volila socany. Všichni kolem a to hlavně mladí tvrdí, že budou volit jedině komunisty a mne mají málem za pravičáka. Až mi někdy zatrne, když si pomyslím, že tohle všechno si pravice způsobila svou neschopností a asociální politikou.

Jarda 18894 13.11.2011 19:18
[Michal David] Nazdar,pisnicky Michala mam rad a obdivuji jeho stedrost,ale musim rict,ze jsem hodne zklamany po sobotnim koncertu v Olomouci.Byl to nejhorsi koncert co jsem kdy videl.Vic pomalu kecal nez hral,a ten posunuty zacatek s nejakym bambulou(to je to nejslusnejsi co mne napadlo),ktery tam skakal a poustel nejaky 90 leta,to si mohli odpustit,po tom jsem fakt netouzil.Jsem rad ze je to za mnou.A lituji ze jsem vyhodil penine za vstupne!

Káťa 95599 13.11.2011 19:15
[Petr Nečas] Psala jste paní Mílo o tom, jak jste před lety byli s manželem mezi prvními na náměstí. Jako byste psala o nás. Jaké to tehdy bylo nadšení a jak pomalu opadávalo, až jsme se dozvěděli, že to všechno bylo připravené někde jinde a vlastně to byl na nás podvod. Opravdu nevím, jestli ty "Ztracené iluze" - řečeno s Balzacem , půjdou ještě někdy vzkřísit.

Káťa 95599 13.11.2011 19:11
[Petr Nečas] Dobrý večer, milá Mílo. Tahle palba je cílená na Vás. Ono totiž i tomu póvlu v jejich maličkých mízních uzlinách došlo, že jsou Ivě a mně jen pro legraci a tak doufají, že Vás znechutí. Ale vidíte, jak pouhé vzpomínky dokážou ty primitivy rozběsnit k nepříčetnosti. Inu špatné svědomí dělá své a strach a nejistota co bude, ještě víc.
Raději to zase rozepíšu.

Míla 46417 13.11.2011 18:49
[Petr Nečas] Dobrý večer pravá Káťo. Tak na toto mít asi sílu nebudu. Ignoranty ignorovat, to beru. Ale co s prasákama? S tím si asi neporadím. Určitě si někdy s Vámi poklábosím, ale teď jsem ne naštvaná, ale doslova a do písmene nasraná, jak někdo může být takový hlupák. Určitě se ale nevzdám.

Rosťa 90281  42 let 13.11.2011 18:29
[Markéta Jakšlová] Ztracená bloudím - se fakt povedla , je to prostě bomba. Jsou tam emoce a takovej zvláštní měkej(slovanskej) přízvuk prostě nádhera. Ostatní tvorba je no jak to slušně říct tak třeba hloupá a nedůstojná. Markéto! máš rozhodně na víc.

Míla 88243 13.11.2011 17:33
[Petr Nečas] Konečně, naše spisovatelka Káťa napsala ve 14:0 pravdu, jak žila a jak se jí daří teď.

Káťa 89243 13.11.2011 16:25
[Petr Nečas] Je velká nespravedlnost, že už nejsem u lizu.

Kaťa 88243 13.11.2011 14:00
[Petr Nečas] V minulém režimu jsem si užívala, roztáhla nohy a bylo vše, teď bohužel to už nejde, jsem stará a nikdo už o mě nestojí, ještě že mám PC a můžu si s někým dopisovat.

VašekJansa 77122  57 let 13.11.2011 12:30
[Marie Rottrová] Paní Rotrová, děkuji za nejkrásnější písničky, které hladí a pomáhají, přeji Vám jen to nejlepší pro Vás.

Rumcajs 46245 13.11.2011 12:18
[Petr Nečas] Ozvala se potrefená husa. Zřejmě manželka nějakého zlodějského zbohatlíka, či zlodějský zbohatlík sám? jasně, že za nakradené prachy se to kecá.

Káťa 95599 13.11.2011 11:12
[Petr Nečas] V 10.53 nejlepší potvrzení mého hesla: IGNORANTY IGNOROVAT .

Káťa 89202 13.11.2011 10:53
[Petr Nečas] Milé moje internetové přítelkyně. Na minulém režimu se mi nejvíce líbilo, že jsem si užívala na cizí účet. V tomto režimu už to nejde. Pokud si chci užívat, tak musím zaplatit ze svého. To je velmi smutné, kam jsme to za dvacet let dopracovaly. Taková nespravedlnost.

Káťa 95599 13.11.2011 09:45
[Petr Nečas] Milá Mílo, já Vám přeji dobrou chuť. Užijte si hezkou neděli s přáteli a budu se těšit na další popovídání.
A co jsem Vám říkala, že není lehké vyjádřit se k něčemu. Ale když už sem píšete delší dobu, zvyknete si. Je prostě potřeba řídit se heslem: Ignoranty ignorovat. Mějte se moc hezky.

Míla 4616 13.11.2011 09:28
[Petr Nečas] Dobrý den Káťo. Vidím, že tady vůbec není lehké vyjádřit svůj názor a svoje pocity. hned se najde nějaký rejpal, který asi u počítače tráví veškerý čas. Nicméně jsem se přistihla přičtení vašich slov, že jsem se zasněně usmívala. To byly časy. A kolik príma lidí člověk na cestách poznal. S některými jsem v kontaktu ještě dnes. Prohlížíme černobílé fotky, barevné diáky a vzpomínáme. Máme totiž na co. Přesně jak píšete. Dnes se staví pořád dokola staví nějaké nové nesmysly a na ty krásné objekty se kašle. Pak to dopadá, jako tady u nás v Olomouci, že si stará paní jde koupit do krámu pečivo a už se domů nevrátí, protože na ni spadne kus baráku. Prý opraveného. Ale víme, jak to dnes chodí. Bavím se při čtení jízlivých ovací na minulý režim. Nejsem jeho zastánce. S manželem jsme byli mezi prvními na náměstí, ale na některé "komunistické akce ráda vzpomínám". Zrovna letos jsem byla s vnoučaty na lampiónovém průvodu a mám pocit, že to pro ně byl zážitek na celý život. A potom s otevřenou pusou poslouchaly, jak jsem s hrůzou utíkala domů před ohňostrojem, kolikrát mi lampion shořel od svíčky, docela jsem je pobavila. Nejvíc se ale baví, když jim popisuju, v jakém stavu byla prodejny s ovocem a zeleninou. Moc mi nevěří a já doufám, že zrovna toto už je nepostihne. I když. kdo ví? Mějte pěknou neděli, já vyrážím na svatomartinskou husu. Byla jsem pozvána.

Anonym 4616 13.11.2011 09:05
[Petr Nečas] Ať žije ROH! Ať žije komunismus! Ať žijí lampiónové průvody a ožíračky na MDŽ! ať žije KSČM! Hurá!

Káťa 95599 13.11.2011 08:41
[Petr Nečas] Dostali jsme s manželem, víceméně jako pozornost podniku poukazy na zámek Žinkovy, coby svatební cestu. Byly to nádherné líbánky. 14 dní překrásného letního počasí, koupání v rybníku, lodičky, zájezdy na Chodsko, do Klatov, kde že loňské sněhy jsou? Jídlo hotová velkovýkrmna, doprava rekreačním vlakem, cena přímo pakatel. někdy se dívám na webovou stránku zámku Žinkovy a je mi z toho smutno.

Káťa 95599 13.11.2011 08:36
[Petr Nečas] Ahoj děvčata Ivo a Mílo, přeji Vám oběma krásnou neděli, prozářenou už zubatým listopadovým sluníčkem.
Paní Mílo, moc hezky jste to napsala o svých krásných dovolených na Rejvízu a mně to připomnělo mou nejkrásnější dovolenou.
Už mnohokrát jsem slyšela nebo četla nenávistné útoky proti bývalému ROH a odborům vůbec, pošklebování se kolekcím na Vánoce a ubrusům k MDŽ. Ale rekreace ROH, cenově dostupná každému, byla sice označována jako "výběrová", ale mohl ji dostat každý, dokonce byla často i vnucována, aby poukazy nepropadly. Kdo remcal, že jen platí příspěvky, mohl si za to sám.
Zase to raději budu rozepisovat.

Anonym 80230 13.11.2011 07:26
[Petr Nečas] Káťo a kde máš Mynáme? Nějak na tebe se.co? Taky to byla nejlepší kamarádka.

BohunkaBer 10930  34 let 13.11.2011 05:04
[Marie Rottrová] Milá paní Marie k dnešním narozeninám stálost pevného zdraví,radost z Vašich vnoučat a synů.Užívejte i nadále plnost života a optimismu ,který máte a celá záříte.Vaše věrná fanynka Bohunka Bererová

JozefHerbst 89127  52 let 13.11.2011 02:02
[Marie Rottrová] Dnes slaví 70. narozeniny Marie Rotrová. Jako první gratulant ji přeji vše nejlepší. Jako dárek pro lidi co jí mají rádi, zasílám její adresu na kterou jí můžete zaslat gratulace: Marie Rotrová, Pod Topoly 580|13, Praha-Kolovraty 103 0. Marie si to zaslouží. Manažeři stojí za nic. Děkuji a přeji do dalších let moc fajn pohody. Její fanoušek Jozef Herbst-Čambál.

Jarda 8836  43 let 13.11.2011 00:20
[Michal David] Ahoj Michale, byl jsem na tvém koncertu v Olomouci.Bylo to super. Díky

Otakar 90178 12.11.2011 23:38
[Michael Kocáb] Monika Šimůnková. To je Vaše pomsta vládě, nebo všem lidem? Když tu byli Komančové,musel jsem držet hubu v udidle,. prezidenta, kterého nafilmovali, jak krade, jsem doma komentoval tak, aby děti neměli ve škole poznámku, ale tato paní. Jestli mi někdo zkusí říct, že jsem úchyl, že pohladím svojí dceru po zadečku, tak ho na místě zastřelím! . A následně vyvraždím celou vládu. Pane Kocábe, celý svůj život na střední a pak na vysoké jsem se k Vám shlížel jako k autoritě. Řekněte mi, co se to s tím světem děje?

KateřinaV 21745 12.11.2011 21:01
[Petr Nečas] Jéžiš. Další taková! mě pi cne.

PAVLA 88243  38 let 12.11.2011 20:24
[Jakub Smolík] Milý jakube děkuji za krásný koncert v protivíně nemělo to chybu těším se na další koncert

Luba 21223  57 let 12.11.2011 19:37
[Jakub Smolík] Už se těším na 4a 5.12 až budou unás mí kamarádi a uslyším nové písně

Míla 46253 12.11.2011 18:52
[Petr Nečas] Tak nezapomeňte na svíčku pro Boženku. Dobrou noc.

Káťa 95599 12.11.2011 18:22
[Petr Nečas] Paní Mílo, dobrou noc, mějte se hezky, budu se těšit, že si příště hezky popovídáme, dnes mne to opravdu rozhodilo.

Míla 4645 12.11.2011 18:15
[Petr Nečas] Je dobře, že lidé dokáží slušně fungovat, i když se osobně neznají. mějte se pěkně a těším se na Vaše další příspěvky.

M 4645 12.11.2011 18:09
[Hana Hegerová] Milá paní Hegerová. Slovy nedokážu popsat, jak moc pro mne Vaše písně znamenají. Jste boží člověk. Díky za Vás.

Káťa 95599 12.11.2011 17:48
[Petr Nečas] Mně se zase paní Mílo, moc líbí ten Váš kolektiv na Vaší stránce. To nikde na žádné jiné diskuzi na těchto of. stránkách není. Provozovatel už byl nucen zablokovat diskuze na stránkách Heleny Vondráčkové a Marty Kubišové. A nechvalte mne nebo se budu červenat a zlí jazykové to budou natahovat. Já "su" sice rodilá Pražanda jako Iva, ale od malička naturalizovaná obyčejná děvčica z Moravy.
Internet v sobě skrývá mnohá nebezpečí, ale dovoluje navázat skutečná přátelství. I se svou kamarádkou Vanesou jsme se seznámily na těchto diskuzích, známe se osobně a píší sem skutečně inteligentní pisatelé, jakým je Pozorovatel, kterého si opravdu vážím. Takže pište, paní Mílo, a až se nám podaří zapojit se do hovoru i s Ivou, bude nám veselo. Dnes mi rozhodně veselo není, právě tak jako Vám.

Anonym 4645 12.11.2011 17:45
[Petr Nečas] Romové ve Švýcarsku
Vrátil jsem se z 6 dení studijní cesty ve Švýcarsku.
Je tam také hodně cikánů|romů, ale vidíte na rozdíl u nás, jak tvrdě pracují,
jak mi Renáta, majitelka 2 hotelů, členka městské rady, u které jsem byl,
sdělila.
Mají tuto motivaci:
Podporu v nezaměstnanosti jen po odpracování souvisle 5 let bez delšího
přerušení. Odmítnutí práce - žádná podpora.
Ztráta zaměstnání vlastní vinou - absence, požití alkoholu na pracovišti -
žádná podpora.
Zničení obecního bytu a státního majetku musí zaplatit anebo do vězení a
tvrdě tam pracovat na uhrazení škody.
Je s podivem, že pseudohumanisté a Kocáb nekřičí a veřejně nekritizují
Švýcarskou konfederaci, že nechce zadarmo bez odevzdané práce živit
parazity.
A nikdo v rámci Evropy nemluví o rasismu ve Švýcarsku.
Proto chci, aby ty neoprávněné různé podpory a sociální dávky platily
parlamentní strany, když dopustily takovýto stav rasismu naruby!
Kdo souhlasí, ať pošle dál .

JakubecPavel 80176  70 let 12.11.2011 17:42
[Marie Rottrová] Vážená paní Rotrová k vaším zítřejším narozeninám Vám přeji hlavně hodně zdraví,štěstí a ůspěchů v dalším životě.Jsme ten nejlepší ročník narození,mám narozeniny také zítra a rok máme také shodný.Váš obdivovatel Pavel.Narodil jsem se v6 ,05 ráno.

MilanSkala 90116  54 let 12.11.2011 17:35
[Miroslav Donutil] Pane Donutile, dne 20.1.201 bude ČT natáčet Váš pořad na Chyšském zámku s panem Josefem Váňou a Karlem Gotem.
Když Josef Váňa vyhrál Velkou Pardubickou v roce 2010 po sedmé, vítali jsme jej před Chyšskou radnicí. Já jsem mu pogratuloval a řekl jsem mu, že sedmička je sice hezké číslo, ale Karel Got, že má 30 slavíků. Na to mi Josef Váňa odpověděl, že Got pouze otevírá
pusu a nedá se to srovnávat s Velkou Pardubickou.
Jestli tuto zprávu budete číst do 20.1., nezeptáte se
na tuto skutečnost Josefa Váni v tomto pořadu? Děkuji, vážím si Vás, a přeji hodně životního elánu.

Míla 4645 12.11.2011 17:33
[Petr Nečas] Vaše příspěvky se mi moc líbí, ráda je čtu a velmi obdivuji Vaši sečtělost a pohotovost, také slovní zásobu. Smekám před Vámi a souhlasím. Přiznám se, že se nedokážu tak trefně vyjadřovat, ale ráda občas s vámi na této stránce pobudu. A věřte, že ve svém věku a po životních zkušenostech dokážu překousnout ledacos. Zlostní lidé, pokud se jimi zabýváme, zbytečně ubírají energi. Vážím si Vašeho přístupu k realitě.

Káťa 95599 12.11.2011 17:06
[Petr Nečas] Moc mne těší, paní Milo, že jste zavítala mezi nás a ujišťuji Vás, že budete vždy vítána. Teď už zajisté chápete, proč naše povídání je takovým trnem v oku některým fanatikům a vymytým mozkům, kteří považují vše, co není bezvýhradným ukláněním se současné situaci za naprosto nepřijatelné a dští na mne a Ivu oheň a síru. Proto jsem nechtěla psát na Vaši stránku, protože jsem Vám tam nechtěla natahat tu spodinu, která by Vaši hezkou pohodu kazila. Iva a já si tady z nich nic neděláme a jestli i Vy dokážete ledacos překousnout, budeme se na Vás těšit.

Míla 4645 12.11.2011 16:52
[Petr Nečas] Pro změnu zase já, Káťo, zavítám na tyto stránky a vyjádřím se pochvalně a s úctou k Vašemu poslednímu příspěvku. To, o čem se rozepisujete jako o akcích BSP mi v této společnosti věru schází. Není již takových podnikových chatiček, kam se o víkendu, o prázdninách, o dovolených jezdilo. Jezdili jsme jako parta čtyř mladých rodin s dětma na takovou chatu(za levný peníz) na Rejvíz v Jeseníkách. Řeknu Vám, že od těch dob mi už nikdy na dovolené nebylo tak krásně. Vše probíhalo přesně tak, jak píšete. A já děkuji za to, že jsem měla tu možnost to zažít. Děkuji vám za připomenutí. Mějte se Vy a paní Iva pěkně.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74630

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti