Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 05.01.2017 10:25
[Miloš Zeman] Velkopekárna Penam a společnost Vodňanská drůbež ze skupiny Agrofert Andreje Babiše požádaly Specializovaný finanční úřad o možnost vyhnout se elektronické evidenci tržeb v reálném čase. Výjimka měla platit pro řidiče čtyř set pekařských vozů a pojízdnou prodejnu s drůbežím masem.
Požadovat vystavování dokladů po řidičích jde daleko nad rámec jejich kvalifikace a pracovních povinností těchto zaměstnanců. Alternativou by byly významné investice do školení řidičů či přijetí kvalifikovanějších zaměstnanců, což by však významně dopadlo na hospodárnost výkonu činnosti společnosti, uvedl Penam v žádosti.Pekárna rovněž argumentovala, že příjem hotovosti se zpravidla děje brzy ráno a často bez přítomnosti zákazníka. Řidič jen na dohodnutém místě složí přepravky s pečivem a vezme si obálku s hotovostí. Časové a finanční náklady spojené s on-line operací na místě vykládky rohlíků a chleba by navíc podle Penamu byly nepřiměřené k celkovým hotovostním tržbám pekárny. Měsíčně činí dvacet milionů korun, zatímco bezhotovostně utrží za stejnou dobu tři sta milionů.Podobné důvody pro zařazení do zjednodušeného režimu EET uvedla rovněž Vodňanská drůbež. Na rozdíl od stovek aut Penamu se v jejím případě týká problém s evidencí jen jedné pojízdné prodejny. Ta se podle firmy často pohybuje v oblastech, kde je špatné internetové připojení.
Jediné, o co nám šlo, jsou pojízdné prodejny. V souladu se zákonem jsme požádali o zjednodušený režim nikoli pro celou firmu, ale pouze pro konkrétní pojízdné prodejny, sdělil mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.Oba Babišovy podniky ale u finančního úřadu narazily. Žádosti zamítl. Penamu úředníci doporučili pořízení centrálního evidenčního zařízení, které řidiče předem vybaví vytištěnými a zaevidovanými účtenkami. U Vodňanské drůbeže úřad poznamenal, že se její pojízdná prodejna jistě pohybuje i v oblastech s fungujícím internetem. Údaje o tržbě se odešlou okamžitě poté, co se zařízení znovu připojí.

Anonym 94158 05.01.2017 10:24
[Miloš Zeman] Dobrá zpráva je, že do osvobozeného Alepa se vrací tisíce občanů a začínají opravovat svůj majetek, či nové stavět. Tady by pomohly dotace na obnovu osvobozeného území. Ti praví uprchlíci by urychlili svůj návrat z Evropy domů.

Anonym 5822 05.01.2017 04:47
[Miloš Zeman] Většina senátorů má druhou práci. Hlasovat nestíhají, náhrady však berou :-))
Jsem pro zrušení Senátu, jelikož neplní svou funkci. Proč mají lidé ze svých daní podporovat lumpy, kteří si ze státu udělali dojnou krávu?

Anonym 90186 04.01.2017 23:59
[Miloš Zeman] V loňském roce země od Chile po Spojené arabské emiráty zaznamenaly rekordy díky dohodám na výrobu elektřiny ze Slunce za méně než tři centy za kilowatthodinu. To je polovina průměru globálních nákladů na elektřinu z uhlí. Saúdská Arábie, Jordánsko a Mexiko nyní plánují na letošní rok aukce a tendry, jejichž cílem je ceny dále snížit.
Od roku 2009 ceny solární elektřiny klesly o 62 procent. Náklady se snížily v každé části dodavatelského řetězce. To rovněž pomohlo snížit rizikové přirážky u bankovních úvěrů a zvýšit výrobní kapacity na rekordní úrovně. Do roku 2025 by podle Bloomberg New Energy Finance mělo být celosvětově v průměru levnější používat slunce než uhlí.
Ve státech, které dovážejí uhlí nebo vybírají daň od znečišťovatelů za emise oxidů uhlíku, jako jsou evropské země či Brazílie, by sluneční energie mohla být levnější na počátku roku 2020 nebo dokonce dříve. Zemím s velkými domácími rezervami uhlí například Indii a Číně to bude zřejmě trvat déle.
Bloomberg New Energy Finance očekává, že v Číně klesnou ceny elektřiny ze slunce pod ceny elektřiny z uhlí v roce 2030. Čína je přitom již nyní zemí s největší instalovanou kapacitou solárních elektráren na světě a vláda se snaží snížit emise oxidů uhlíku a zvýšit spotřebu takzvané čisté energie.Je pravděpodobné, že vývoj ve světě půjde jinam, než se domnívá milovník velkých staveb a člověk minulosti Zeman. Je to ale zábavný paradox, když je tak archaický člověk označován za prognostika.

Anonym 90186 04.01.2017 23:53
[Miloš Zeman] Do Agrofertu přišly aktuální průzkumy preferencí a veřejného mínění. Jinak si nelze vysvětlit další otočku ministra financí Andreje Babiše. Ten aktuálně přišel s tím, že by zrušil známý udavačský web, který některé spořádané spoluobčany tolik baví. Pro připomenutí těm, pro které anonymní udávání není zálibou: Se spuštěním systému Elektronické evidence tržeb byl nastartován i web, kde může kdokoliv anonymně udat jakéhokoliv hospodského za to, že mu nevydal účtenku. To, jestli udavač udává pravdu, nebo mu byl hospodský jen nesympatický, nebo mu závidí, zjistí až kontrola z Finanční správy, která k hospodskému dorazí.
Po měsíci fungování, přišlo z webu Finanční správě 2 100 udání, tedy 67 denně. Současně s tím se zvedla velká vlna protestů nejen od hospodských, ale jednoduše od všech lidí, kteří se necítí dobře v zemi, kde stát podporuje anonymní udávání.
Ačkoliv EET podpořila vláda a koaliční většina ve Sněmovně Parlamentu ČR, je EET projektem Andreje Babiše. Ten na ní postavil svoji kampaň a podstatnou část své politické existence, která je založena na heslech Všici kradnú a Malé a střední podniky to jsou klišé a kecy. Za udavačský web může Andrej Babiš. Jeho současné alibistické řeči o tom, že o vzniku onoho webu nevěděl, jsou velkou sprostotou a lží. Věděl to. Pokud ne, nemá na ministerstvu co dělat (jen další důkaz v dlouhé řadě).
Je to neuvěřitelně absurdní situace. Andrej Babiš zavedl zásadní restriktivní opatření, aby po měsíci přišel zachránce Andrej Babiš a toto restriktivní opatření hrdinně zrušil. Na to už snad nikdo neskočí. Nebo ano?

Anonym 90186 04.01.2017 23:51
[Miloš Zeman] Co provedl podnikatel Kobliha první (rovněž ministr financí, vicepremiér, místopředseda Bezpečnostní rady státu a předseda politické strany ANO)? Kdysi si založil firmu, která si postupně sama kupovala řadu dalších firem a dnes tak představuje většinu Babišova přiznaného vlastnictví. Babiš do ní nechce nikoho pouštět, takže je jediným akcionářem a firma tak nemá vlastní peníze kromě vlastních vytvořených zisků od nikoho jiného než od Babiše, který si tak může říct: Firma jsem já. Nebo přesněji: Celý koncern jsem já.
A místo toho, aby si vyplatil dividendy, které jsou zatíženy daní z dividend, tak tenhle Kobliha si sám sobě vydal dluhopisy a rovnou 300 miliard dluhopisů po koruně. Díky tomu nemusí zaplatit ani korunu na daních. A víte kolik hřišť, školek, útulků pro nemocné pejsky či venkovských hospod, které byly kvůli EET zavřeny, by se dalo nakoupit, kdyby Kobliha všechny daně zaplatil?
Obdobné jednání bylo už v minulosti považováno Soudním dvorem EU (který má na starosti některé daňové otázky v rámci celé EU) za daňový podvod.
Koblihovi fanoušci odpustili svému vysněnému ministrovi financí všechny lži kolem Čapího hnízda. Mimo jiné tvrdil, že neví, komu se zaručil za stamiliónový úvěr. Tedy že neví, kdo byl tehdy majitelem Čapího hnízda. Až posléze zjistil, že se jednalo o bratra jeho přítelkyně a dvě jeho zletilé děti. Asi si doma moc nepovídají. Nebo jsou Babišovi voliči nesmírně hloupí, popřípadě splachovací. Takže je pravděpodobné, že mu odpustí i tyto kličky, jak se záměrně vyhýbat nyní už desítkám miliónů na daních.

Petr 86167  35 let 04.01.2017 22:10
[Jan Kraus] Pane Kraus říká vám něco domobrana která tu kdysi řadu let fungovala,a teď když je tu samí muslimák je potřeba aby lidé se zbrojním pasem v ohrožení života ať svého nebo jiného občana ČR mohli použít zbraň! Toto funguje v USA a spoustě jiných civil.státech.Opět jste se předvedl jako tupec při napadání p.Chovance!

Anonym 94158 04.01.2017 21:53
[Miloš Zeman] Cenzura v Čechách? To snad ne! Dost již je pravo bolševických redaktorů. Zprávy jsou již dostatečně mrzačeny, viz. sprosťárna s p. Hermanem a podobné akce pravých bolševiků.

Anonym 94158 04.01.2017 21:48
[Miloš Zeman] Excelentní výsledek české ekonomiky je důkazem, že to jde i jinak, než za Kalouska a Nečase. Přebytek by měl být směrován ke snížení dluhu. Ušetřené úroky pak na infrastrukturu.

Anonym 94158 04.01.2017 21:39
[Miloš Zeman] Velmi trefné bylo vyjádření pana Babiše ve věci vlády kmotrů do roku 2013. Prostě Čechům vládli kmotři cestou milenky premiéra. Podle 90186 to byla nejlepší vláda pro české občany. Jaké priority mají kmotři? A jaké priority mají slušní lidé? To není potřeba popisovat. To víme všichni.

Ovar 85845 04.01.2017 20:06
[Miloš Zeman] Na zlodeje Babiše už siji pruhovaný dres.

Anonym 17847 04.01.2017 19:43
[Miloš Zeman] Pro 5822.Jedině kvalitní bejkovec v rukou budoucího zasloužilého revolucionáře rajtující po tvojí zadnici může zvýšit inteligenci tvojí jinak troubovité hlavy.

Anonym 5822 04.01.2017 17:01
[Miloš Zeman] Pan Andrej Babiš je budoucím premiérem. To snad došlo každému trochu myslícímu občanovi . Nyní vládnoucí politická pa..ž, která bude odejita, spřádá plány, jak ho znemožnit. Připadá mi to jako její poslední rekviem. Nepodaří se, to vím jistě. Pane Babiši, palec nahoru, pěkně jste tu sebranku srovnal, za to díky. Avyboji, opět doporučuji psychiatrickou léčebnu, možná tě tam zmrskají, dají el. šoky, aby sis konečně užil. Pa chudáčku.

Anonym 17847 04.01.2017 16:53
[Miloš Zeman] Je třeba a by výplatci důchodů odváděli jedině kvalitní práci a tak trpěl vyplacený důchodce do další výplaty zaslouženého a spravedlivého důchodu pořádnou kulhavou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít pka proti mladé generaci u moci jít demonstrovat.Bude rád,když se s namaděru rozsekaným zadem dobelhá domů,aby mu mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem tak začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co šestadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně stoupne jeho inteligence a pomůže tak se s na maděru rozsekaným zadkem Čechům se zařadit mezi velice inteligentní národy.

Anonym 17847 04.01.2017 16:39
[Miloš Zeman] Ukazuje se stále víc,že měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jsko méněcennou rasu a chtěl je odsunout ,pro jejich troubovitost na Sibiř.Kdyby byl národ Čechů dostatečně inteligentní tak zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpy dávno vykopal od oryt a po znárodňění veškerého jejich majetku co nejkrutěji za vlastizradu odporážel na katovských mučírnách.Proto je třeba uměle zvýšit inteligenci národa Čechů aby pak nebyli Češi převálcováni rozumnějšími národy jako jsou Němci a Židé.Jako první je třeba odebrat Čechům důchodového věku volební právo ,za jejich většinovou troubovitost.Protože zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Je třeba aby tedy měli důchodci e zdravotnictví nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze s vých úspor.Pak vytvořit zvláštní místa pro výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici.Předzásobit je dostatem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násac od krumpáče.Pak jim vyplatit zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejovcem.Když bude proti této výplatě důchodu remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.

PrevratilJ 77220  30 let 04.01.2017 16:04
[Andrej Babiš] Dobrý den,
nelíbí se mi kauzy, které se okolo Vaší osoby vytvářejí. Ať je skutečnost jakákoliv, vyzvěte ty kteří za Vámi stojí ať vystoupí vpřed. Nemůže se neustále opakovat situace potopení schopného lídra v politice, který dokáže přinejmenším prezentovat a vytvářet hodnoty. Všichni bychom měli hledět do budoucna a ne se tahat v minulosti. Poučit se a jít dále. V opačném případě by na nikom nezůstala suchá niť. Proto si pro nás všechny přeji vydržte.

Anonym 17847 04.01.2017 13:26
[Andrej Babiš] Také bude třeba věřícím všech církví co dostávali peníze od státu znárodnit veškerý majetek na restituce bezvěrcům.Pokud nebudou chtít majetek státu věnovat,tak je poslat šupem na katovskou mučírnou aby jim na mučidlech katovský mistr rozšafně domluvil.

Anonym 95027 04.01.2017 10:22
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiši,
pro doplnění, stát by ušetřil nejen na inflaci, ale i na platech duchovních. Proč někdo s KDU někdo nenavrhne zákon, aby každý kdo se přihlásí k církvi platil církevní daň. To by jasně ukázalo, kdo je opravdiví věřící.

Anonym 90186 04.01.2017 10:20
[Miloš Zeman] Mezera v zákoně o daních z příjmů pomohla šéfovi státní kasy a majiteli Agrofertu Andreji Babišovi ušetřit desítky milionů korun na daních. Jeho postupem se nyní bude zabývat policie. Prošetřit musí trestní oznámení podané zkraje nového roku. Podle dokumentu Babiš údajně s cílem zkrátit si daň před více jak čtyřmi lety od svého holdingu odkoupil jednokorunové dluhopisy. Podle tehdejší legislativy nemusel jako fyzická osoba výnosy z úroků danit. Babiš si dodnes z těchto dluhopisů přijde ročně na 90 milionů korun.

Anonym 95027 04.01.2017 10:12
[Andrej Babiš] Proč neušetřit a nevyplatit církevní restituce z přebytku státního rozpočtu jednorázově a nezapočítávat každoroční inflaci.

Anonym 17847 04.01.2017 09:25
[Andrej Babiš] Při sedmadvacetileté vládě lumpů ,až se za tři roky přestanou dostávat dotace z EU, bude to hned pro důchodce jedině na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů na holý zadek bejkovcem.

Anonym 17847 04.01.2017 08:58
[Miloš Zeman] Zde někteří lumpové chtějí dělat z majitelů zbraní ozbrojenou složku proti migrantům.To je troubovitost.Pokud nebudou Češi bezhlavě migranty živit,tak ti se Česku raději vyhnou.

Anonym 17847 04.01.2017 08:55
[Miloš Zeman] Jeví se jako nejrozumnější vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje protáhnout katovskou mučírnou a tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.Chce to dostat revolucí k moci velice rutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 04.01.2017 01:36
[Miloš Zeman] Ministr Andrej Babiš (ANO) se před chvílí pochlubil, jak evropské dotace snižují dluh. Ve skutečnosti si však ministr financí a celá vláda zadělávají na obrovský problém. V letech 2014 a 2015 byl snižován celkový státní dluh, avšak samotný dluh vlády se i přes hospodářský růst dramaticky zvyšoval (byť ne tak jako za Špidlovy či Grossovy vlády). Jak bylo docíleno snižování celkového dluhu státu? Jednak likvidací rezerv vytvořených na horší období (třeba na období, kdy vzrostou úroky a stát si bude muset půjčovat draze) a jednak lepším, ale zároveň poněkud riskantnějším hospodařením s volnými penězi ležícími na účtech.
Problém je, že vláda už teď rezervy nemá, což je jednak nebezpečné, protože si budeme muset v budoucnu půjčovat (např. v případě povodní či nesmyslného utrácení levicové vlády), draze půjčovat, a jednak už vláda může zlepšovat jedině své vlastní, vládní hospodaření, aby se celkový státní dluh snižoval a vláda se tak mohla prezentovat v lepším světle. A to se stalo právě v roce 2016, jenže nikoli díky vládě. Její hospodaření bylo přebytkové (plusové) pouze díky penězům z evropských fondů.
Ministr Babiš navíc sám zdůrazňuje, že jsme (ať už byly důvody jakékoli) neobdrželi zhruba 30 miliard korun z eurofondů v roce 2015 a tato suma se tak přesunula do roku 2016. Jinak řečeno, letošnímu rozpočtu pomohly pouze eurofondy, a to ještě do značné míry z roku předcházejícího. Žádná přímá zásluha Babiše, žádná přímá zásluha vlády (tedy kromě dobrého sání z eurofondů, tedy z peněz např. německých podnikatelů), žádný plán do budoucna, kdy už nás fondy z Evropské unie zachraňovat nebudou.
Navíc se Babiš chlubil nulovými, či dokonce zápornými úroky placenými investorům při půjčování si. Úroky navíc nebyly záporné pouze nominálně (bez ohledu na inflaci či deflaci), ale i reálně. Proto si prý vláda půjčovala. To je však špatný přístup. Vláda svými půjčkami vždy omezuje objem úvěrů dostupných pro podnikatele a zdražuje tak úroky. I v situaci, kdy jsou pro vládu samotnou úroky z půjček záporné a zdánlivě se tak nic neděje.
Stojí za zmínku, že záporné úroky měla vláda jednak díky nízkému riziku státních dluhopisů, na kterém mají velký podíl Topolánkova a Nečasova úsporná vláda, jednak neovlivnitelný vývoj ekonomiky

Anonym 17847 03.01.2017 21:39
[Miloš Zeman] Pro 5822.Taové lumpy jako jsi ty je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 17847 03.01.2017 21:35
[Miloš Zeman] Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

Anonym 5822 03.01.2017 19:47
[Miloš Zeman] Die Welt: V Česku kvůli teroru roste hysterie, Chovanec z ní profituje
Znám hodně lidí, ale zatím jsem nepozorovala žádnou hysterii, možná obavy, to ano, ale nic více.
Jestli je někdo hysterický, tak je to blázen Avyboj 17847. Ale o toho nejde, že? Pa

Anonym 17847 03.01.2017 17:31
[Miloš Zeman] Lepší budoucnost Čechů je ve zprovoznění doststečného množství katovských mučíren a tam všemu co se po komunistech prolhalo k moci předvést kvalitní práci co nejkrutějších katů.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 03.01.2017 17:26
[Miloš Zeman] Když pomyslím,že za čtyři roky bude Česko definitivně bez dotací ,tak v tato rozprodané a rozkradené zemi je Babišův jásot jen přitroublým plácnutím do vody.Chce to dostat k moci dostatečně krutou ruku mladé generace.Ta bude muset být na všechny lumpy co mají podíl na zedmadvacetiletém zbídačování Česka takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku a ne že se bude nadále debužírovat na dluh a to co odeberou mladé generaci na důchody obratem ruky současní důchodci prožerou.

Konvalinková 37862  27 let 03.01.2017 15:07
[Vladimír Hron] nejlepší zpěvák, nejlepší komik,kterého češi mají.Inteligentní a okouzlující člověk jakého znám. A Vánoční hvězdy? Něco úžasného, přiznám se, že na samý konec jsem měla slzy v očích! Chodíme na každé jeho vystoupení, jezdíme za ním s manželem po Čechách jak je to možné.

Anonym 17847 03.01.2017 15:06
[Miloš Zeman] Pro Rusko je nejrozumnější začít prudce snižovat prodej surovin do zahraničí.To zvedne světové ceny těchto komodit.Tyto suroviny pošetřit pro další generace Rusů.

Anonym 17847 03.01.2017 14:59
[Miloš Zeman] Pro 90186.Téžba z břidlic je mnohem náročnější než normální vrt.Proto se záměrně skutečnost zkreslovala ,aby producenti ropy z vrtů snižovali ceny.To už nyní končí a už se nevrátí.

Anonym 17847 03.01.2017 14:45
[Andrej Babiš] Jestli je Babiš na něco mistr tak to je na oblbování obyčejného českého blba.V jeho vylhaných údajích chybí co se prodalo cizákům a tím se zmenšil majetek státu.Babiš a Sobotka jsou dva lumpové co už měli být dávno ,za zbídačování Česka ,naraženi na kůl po řádním stažení z kůže.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a národ Čechů zbídačuje narážet na kůl po předcházejícím řádném stažení z kůže.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Koňďa 85962  71 let 03.01.2017 11:30
[Andrej Babiš] Na internetu je dost zajímavých a pro mně nepochopitelných věcí.
Třeba když tam napíšete Případ Nepovšimnuté knihy. Stojí to zato.

Anonym 90186 03.01.2017 11:30
[Miloš Zeman] Břidlicoví těžaři mají žně, největší společnosti získaly přes 30 miliard dolarů
Dohoda kartelu OPEC ohledně zavedení těžebních kvót, která vyústila v růst cen ropy, výrazně podpořila břidlicové těžaře. Při podzimním kole úvěrování se 34 největším těžebním společnostem podařilo získat od bank o pět procent více financí, celkově 30,3 miliardy dolarů.
Pokud se ropa udrží nad 50 dolary, tak bude vytvářet další prostor k tomu, aby se alternativní těžaři vraceli na trh, uvádí hlavní analytik J a T Banky Petr Sklenář.
Nové peníze k těžařům ale neproudí jen z bankovních ústavů. Například texaský těžař Diamondback Energy nedávno prodal dluhopisy v objemu půl miliardy dolarů. V ní investorům slíbil úrok 5,375 procenta, prostředky jsou přitom splatné až v roce 2025.Zatímco v minulých dvou letech sloužily úvěry převážně k zajištění provozního financování těžařů, nyní analytici odhadují, že velká část půjde na průzkum nových vrtů. Těžba z břidlic tvoří zhruba 55 procent celkové americké produkce a s růstem ceny ropy tento poměr ještě vzroste, odhadl analytik Jaroslav Brychta z X-Trade Brokers.
S růstem cen ropy se tak řada břidlicových vrtů dostává do zisku. V USA jsou břidlicové vrty, které jsou schopny produkovat s náklady pod 30 dolarů za barel, ale drtivá většina má break-even ceny v okolí 50 až 60 dolarů, dodal Brychta.

Anonym 90186 03.01.2017 10:12
[Miloš Zeman] 12.10.2015. Babiš - Pokud elektronická evidence tržeb nebude fungovat tak jak má, rezignuji.. 2x velký výpadek, tisíce účtenek dostaly FIK a nejsou v databázi, některé účtenky zaevidované vícekrát, někde (horské penziony, zapadlé vesnice)mají dobu odezvy déle než 5 minut, dodnes se nezapojilo 12 tisíc subjektů z první fáze, 1600 prokázaných krachů a 129 ,,trucujících"".. Systém běží na 25 let starém programu s bezpečností 0 a poslední modernizace za 200 milionů vypsaná bez VŘ Podvod na podvod

Anonym 17847 03.01.2017 09:15
[Miloš Zeman] Pro 5822.Ty naopak potřebuješ péči co nejkrutějšího katovského mistra,ten tě na mučidlech vyléčí ze všech neduhů a i tvojí sprostoty a troubovitosti.

Venca 90152  64 let 02.01.2017 21:54
[Ivan Trojan] Já osobně si myslím, že učinkování p.Trojana v reklamě jej z herce deklasovalo na ubohého zlatokopa. A bohužel dnešní premiéra seriálu "Svět pod hlavou" jej vyřadilo z okruhu mých oblíbených herců. Což jej samozřejmě nezdrtí, ale já si potrpím na kvalitní tvorbu s charakterními herci.

Anonym 5822 02.01.2017 21:14
[Miloš Zeman] Avyboji, navštiv psychiatra, třeba ti pomůže, nikdy není pozdě. Pa puso

Roman 85760  50 let 02.01.2017 17:33
[Tomáš Ortel] Jsi moc dobrej, pokracuj dal fandim

Roman 85760  50 let 02.01.2017 17:29
[Tomáš Ortel] Jsi borec je mi 50 a miluji tvoje super pisne jsem normal chlap 4 deti mlada zena a miluji tvou hudbu jsem tvuj fanda a velky me cislo 603359956 ahoj Rony

Anonym 17847 02.01.2017 17:10
[Miloš Zeman] Pro 5822.Starý český vole.Havel byl největší prolhanec co se po komunistech prolhal k moci.Kdyby mu tehdy jak vlezl na tribunu komunisté za jeho prolhanost roztrhli jeho prolhanou hubu od ucha k uchu,tak nemuselo být dnes Česlo na pokraji státního bankrotu.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a zbídačuje tento národ je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat k moci tvrdou ruku mladé generace.Ta s taovými starými lumpy jako jsi ty krutě zatočí.Pak budeš chválit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl na lumpy velký humanista,protože mladá generace ta se se starými lumpy mazlit nebude.Ta jim zajistí takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.S lumpy co Česo zbídačili bude mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.

Anonym 5822 02.01.2017 16:02
[Miloš Zeman] I d i o t e Avyboji. Prezident Havel nikdy nikomu nesliboval kapitalistický ráj!! To akorát ty sis představoval, že dostaneš všechno zadara, že? Přes h u b u určitě, to ti dám ráda a s chutí zadarmo. Proč sem píší z valné většiny staří úchylové? Že by se chtěli zavděčit tomu na Hradě?

Anonym 17847 02.01.2017 11:37
[Miloš Zeman] Je třeba aby se národ Čechů proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům zvednul a začal dělat ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 17847 02.01.2017 11:34
[Miloš Zeman] Pro 9O186.Rusové ti mají hladomory za sebou,ale Čechy se stávajícími lumpy u moci hladomory teprve čekají.Rozprodej majetku cizákům je nejlepší metoda jak hladomor v Česu přivolat.Noví vlastníci výrobních prostředků pak začnou produkci záměrně omezovat aby se Česko rychle propadlo do státního bankrotu.Za naše dluhy Němci zaberou Sudety.Ostatek zaberou Židé aby na zbytu Česka vybudovali nový stát Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru.Čechy potom jako nepotřebnou veteš,za asistence vojsk NATO, odsunou v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit Havlem slibovaný kapitalistický ráj.

Anonym 90186 01.01.2017 21:14
[Miloš Zeman] Elektronická evidence tržeb měla o silvestrovském večeru problémy, které trvaly asi hodinu a půl. Registrační část EET byla mezi 17:09 a 18:46 prakticky nedostupná, vyplývá z údajů dostupných na serveru hlidaceet a twitteru Hlídače smluv.

Anonym 90186 01.01.2017 20:41
[Miloš Zeman] Pro 5822
V čem jsem mimo? To, že si Rusové užili několik hladomorů v první polovině 20. století je všeobecně známá věc. A za hladomor v Leningradě může hlavně Stalin. Kdyby se nepaktoval s Hitlerem, neposkytoval náckům vojenský a vězeňský výcvik, když byli na Německo uvaleny sankce, tak by si Hitler tak nevyskakoval. Navíc Stalin neměl obyvatele Leningradu moc v lásce, tak se dá předpokládat, že v době blokády nechal obyvatele trochu podusit nedostatečnou pomocí. A po válce nechal komplet vedení města, které vedlo obranu Leningradu popravit a dalších bezmála 200 obránců poslal na Sibiř.
Povolžský ani Leningradský hladomor nemohli konkurovat prvnímu Ukrajinskému hladomoru ve třicátých letech, kde obětí bylo zhruba 7 milionů, ale Rusů se tento hladomor dotkl jen okrajově. Nejvíce to odnesli Ukrajinci. Stalin zařídil Ukrajincům ještě jeden hladomor po válce, když u nás bylo rekordní sucho a zároveň hrozilo, že by jsme využili Marshalova plánu, tak nechal odvézt z Ukrajiny většinu obilí. Nás tady sice tím obilím zasypal, ale na Ukrajině lidi chcípali hlady.

Anonym 5822 01.01.2017 17:57
[Miloš Zeman] 90186 Jsi trochu mimo, přečti si knihu Měděný jezdec, studuj historii, možná poopravíš své dojmy pojmy.

Jinak mne nyní spíš zajímá toto
Forejt končí i na ministerstvu zahraničí. Post ve Vatikánu je v nedohlednu. Chvála Bohu, že s novým prezidentem skončí i další ubožáci jako je arogantní Mynář a podivná Ovce. Kam se vrtnou, ubožáci?
Co se týká opětovně dnes uvedených seznamů osob, které podepsali Chartu 77, jsem se zasmála. Je mezi nimi člověk, který byl agentem STB a to vím s jistotou. Takže ti ostatní, kterých si velmi vážím |někteří také moji rodinní příslušníci|, jsou vlastně zesměšněni. Hnus a bída.

Alena 94222  63 let 31.12.2016 17:51
[Pavol Habera] Vážený pane Habero,letos se mi splnilo přání a to být na Vašem druhém koncertě v Brně,moc děkuji bylo to fantastické jste nejen výborný zpěvák,ale též úžasný člověk což vždy potvrzujete jako porotce.Slovenštinu mám velmi ráda,ale ve Všem provedení je nejkrásnější.Přeji vše nej.Alena.

Anonym 17847 31.12.2016 17:28
[Andrej Babiš] Babiš má talent na to pro sebe ve stávajícím kapitalistickém svinčíku hrabat miliardy.Ale dostat Česko z cesty do státního bankrotu ,tak na to Babiš nemá.To chce dostat k moci dostatečně tvrdou ruku mladé generace.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164500 165000 165500 166000 166500 167000 167500 168000 168840

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti